MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM

 


MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM

 

1 października 2018 roku w Woli Sernickiej odbyły się zawody gminne w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczniowie rywalizowali w zawodach indywidualnych i drużynowych o awans do zawodów powiatowych.

 

 

Wyniki indywidualne: Rocznik 2003- 2005

 

 

Dziewczęta                                                                    Chłopcy 

1.Jemielniak Olga (Brzostówka)         1. Marzec Dawid (Gimnazjum)                       2.Dzido Aleksandra (Brzostówka)      2. Grzyb Hubert (Brzostówka)                     3.Grzegorczyk Beata (Brzostówka) 3. Wronowski Dariusz (Gimnazjum)         4.Wojciechowska Wiktoria (Wola Ser.)       4. Waśkowicz Przemysław (Brzost.)

 

Rocznik 2006 i młodsi

1.Stachura Wiktoria (Brzostówka)      1. Karczmarz Maksymilian (Wola Ser.)     2.Stachura Oliwia (Brzostówka)       2. Małyska Szymon (Brzostówka)         3.Karczmarz Maria (Wola Ser.)        3. Wasil Grzegorz (Nowa Wola)             4.Mierzwińska Alicja (Wola Ser.)     4. Korsacki Łukasz (Wola Ser.)

 

Wyniki drużynowe: Rocznik 2003-2005

1. SP Brzostówka I                                          1. Gimnazjum Wola Sernicka

      2. SP Brzostówka II                                     2. SP Brzostówka I

          3. Gimnazjum Wola Sernicka                      3. SP Brzostówka II

 

Rocznik 2006 i młodsi

1. SP Brzostówka                           1. SP Wola Sernicka  

2. SP Wola Sernicka                   2. SP Brzostówka

 

 

                                               3. SP Nowa Wieś