Wysokie loty w Lublinie

      Dnia 11.10.2018r. uczniowie naszego Gimnazjum wybrali się na wycieczkę do Lublina. Celem wyjazdu był udział w projekcji filmu „Dywizjon 303. Historia prawdziwa.” – poprzedzonej  prelekcją przedstawiciela IPN - oraz odwiedziny w parku trampolin. 

Wyjazd okazał się bardzo udany, o czym świadczą poniższe opinie Gimnazjalistów.

 

Wycieczkę można zaliczyć do jednej z lepszych. Na trampolinach wyszaleliśmy się, spędzając fajnie i aktywnie czas. Sam film bardzo mi się podobał. Wielu znanych aktorów dobrze odegrało swoje role. Wycieczkę zaliczam do udanych. 

(Wiktoria, kl. III B)

 

Wycieczkę uważam za bardzo udaną. Na trampolinach świetnie się bawiłam, wszyscy spędzili tam super czas – było wiele atrakcji. Filmem zostałam pozytywnie zaskoczona. Bardzo dokładnie odzwierciedlał wydarzenia z czasów wojny. Po obejrzeniu tego filmu zapewne wielu z nas odczuwało dumę. Naprawdę bardzo ujmujący film. Z chęcią obejrzałabym go ponownie.

(Kinga, kl. III A)

 

Moim zdaniem wycieczka była super. Bardzo dobrze bawiłam się na trampolinach. Film skradł moje serce. Uwielbiam taką tematykę, a ten film był świetnie nakręcony. Chciałabym jeszcze uczestniczyć w takiej wycieczce.

(Wiktoria, kl. III A)

 

Wycieczka była bardzo fajna. Park trampolin był super. Film bardzo mi się podobał.

(Jakub, kl. III B)

 

Wycieczka była udana. Film dobrze ukazywał historię polskich lotników z Dywizjonu 303. Dla mnie to jedni z największych polskich bohaterów.

(Adam, kl. III A)

 

Uważam, że wycieczkę można zaliczyć do jak najbardziej udanych. „Strefa wysokich lotów” to zdecydowanie strzał w dziesiątkę, zabawa była świetna. „Dywizjon 303. Historia prawdziwa.” to dzieło warte obejrzenia, szczególnie przez młode pokolenie. Niesie ze sobą wiele emocji: smutek, złość, współczucie i dumę z polskich lotników.

(Ola, kl. III B)

 

W moim odczuciu wycieczka była udana. „Strefa Wysokich lotów” to świetny pomysł, aby się wyszaleć. Film pt. „Dywizjon 303” był świetny, czego nie spodziewałem się po polskiej produkcji.

(Konrad, kl. III A)

 

Moim zdaniem wycieczka była udana. Bawiłam się wyśmienicie. Film z prelekcją był pouczający i ciekawy. Na trampolinach zaś wyskakałam się za wszystkie czasy. Mam nadzieję na podobną wycieczkę jeszcze w tym roku.

(Emilka, kl. III A)