BAL GIMNAZJALNY 2015

 

Poloneza czas zacząć...


      Bal Gimnazjalny już na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszej szkoły. W tym roku trzecioklasiści bawili się w sobotę 31 stycznia. Bal rozpoczęła pani dyrektor Beata Plewka, która powitała wszystkich zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i oczywiście wszystkich uczniów klasy III. Po przemówieniu nadszedł czas na uroczystego poloneza, wszyscy byli pod wrażeniem układu wykonanego przez naszych uczniów, przygotowanego pod czujnym okiem pani Olgi Adamek i pana Leszka Łotysa.


      Następnie rodzice zaprosili wszystkich na wspólny poczęstunek. Po pysznym posiłku przyszedł czas na wyśmienitą zabawę. Bawili się wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice. Jedną z dodatkowych atrakcji były wybory króla i królowej balu. Po przeliczeniu głosów pani dyrektor ogłosiła wyniki: królem balu został Szymon Szczęch z klasy III b, a królową – Angelika Gazda, również z klasy III b. Królewska para miała zaszczyt zatańczyć wspólny taniec.


      Tegoroczny bal należy zaliczyć do bardzo udanych. Wszyscy bawili się doskonale. Trzecioklasiści natomiast zachwycili eleganckimi strojami, postawą, kulturą i szacunkiem okazywanym rodzicom i nauczycielom.
Teraz odliczamy dni do egzaminów gimnazjalnych.