EURO WEEK za nami!

      20150305 171059

    W dniach 02.03. - 06.03. 2015 r. dwunastu naszych uczniów uczestniczyło w Programie "Euro Week - Szkoła Liderów" zorganizowanym przez Europejskie Forum Młodzieży w Bystrzcy Kłodzkiej.

      Był to obóz szkoleniowy, pozwalający młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Poprzez uczestnictwo w zajęciach prowadzonych w języku angielskim przez szkoleniowców m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Meksyku, Chin, Hiszpanii, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Peru i Turcji uczniowie kształtowali swoje umiejętności językowe.

     Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń. Ponadto, każdy uczestnik prowadził konwersacje w języku angielskim, poznał muzykę i nauczył się tańców narodowych z krajów wolontariuszy goszczonych przez Europejskie Forum Młodzieży.

     Obóz odbywał się w malowniczo położonej, górskiej miejscowości na Ziemi Kłodzkiej - Długopolu Zdrój.

      O tym, co działo się podczas tego wyjazdu można przeczytać w zakładce EuroWeek-Szkoła Liderów, gdzie obok opisów są liczne zdjęcia.

Gorąco zpraszamy!!!