Duży sukces piłkarzy ręcznych

W dniu 07. 03. 2016 r. w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasi  uczniowie  odnieśli  duży  sukces  zajmując w tych zawodach II miejsce. W turnieju brało udział siedem gimnazjów z: Lubartowa, Nr 1 i Sportowe, Łucki, Kamionki, Rudna, Ostrówka i Woli Sernickiej. Turniej rozgrywano systemem grupowym, w którym drużyny walczyły o wejście do półfinału. Losowanie nie było dla nas łaskawe. Trafiliśmy do bardzo silnej grupy z G. Nr 1, G. Sportowym i G. Łucka. Do pierwszego meczu z G. Nr 1 nasi uczniowie przystąpili zbyt spięci i odbiło się to na wyniku. Przegraliśmy 0 : 6. W następnych spotkaniach było już znacznie lepiej. Wygraliśmy z G. Sportowym 5 : 1 oraz decydującym meczu o wejście do półfinału z G. Łucka 8 : 4. W półfinale wygraliśmy ze zwycięzcą grupy II G. Kamionka aż 7 : 0. W finale graliśmy ponownie z G. Nr 1 przegrywając 4 : 7. Gratulujemy zawodnikom kolejnego medalu w imprezie mistrzowskiej!!!

Skład drużyny:

1.Wlazły Hubert

2.Pydyś Filip

3.Kosik Radosław

4.Cieniuch Dawid

5.Wójcik Damian

6.Onyszko Krystian

7.Stachura Dawid

8.Pacek Maciej

9.Robak Mikołaj

10.Barszczyk Rafał