DZIEŃ WIOSNY

      

 

     21 marca w naszej szkole obchodziliśmy pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu wszystkie klasy brały udział w konkursie wiosennym przygotowanym przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego. W czwartek 17 marca wszystkie klasy losowały kolory w jakich w Dzień Wiosny mieli pojawić się w szkole. Na początku uroczystości nastąpiło przekazanie władzy i przedstawienie nowych  nauczycieli, Zuzanna Dobrzyńska zaśpiewała piosenkę wiosenną, dziewczęta z kółka tanecznego zatańczyły trzy układy z elementami Zumby.

Druga i trzecia lekcja odbyła się według planu lecz nauczycielami byli uczniowie, którzy zmagali się z trudami nauczania i wychowania.

Podczas czwartej i piątej lekcji uczniowie wraz z wychowawcami przygotowywali się do kolejnych konkurencji: makijaż wiosenny, fryzura i dowcip. Na szóstej lekcji odbyło się podsumowanie całego dnia.