Dzień Samorządności

Znalezione obrazy dla zapytania spring clip art

Dzień Samorządności w naszym Gimnazjum odbył się pod hasłem ,,QLTURA JEST QL’’. Podczas apelu przygotowanego przez Samorząd Uczniowski we współpracy z pedagogiem szkolnym p. Anitą Dobrzyńską propagowaliśmy zasady kulturalnego zachowania. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną na temat zasad savoir-vivre’u. Następnie odbył się konkurs na Damę i Dżentelmena Szkoły. Jury w składzie: pani dyrektor Beata Plewka, opiekun SU - p. Mariola Pietrzak oraz przedstawiciel uczniów - Wiktoria Kuśmirek wyłoniło zwycięzców.

Tytuł Damy Szkoły otrzymała Emilia Kobyłka z kl. II a, zaś Dżentelmenem Szkoły został Kacper Skubisz z kl. II b. Gratulujemy!

Znajomością dobrych manier mogli pochwalić się wszyscy uczniowie. W konkursie dla publiczności za prawidłową odpowiedź przewidziana była słodka nagroda. Dziewczyny z zarzadu SU przedstawiły skecz pt. ,,Traktowanie kobiet’’. Całości dopełniła zumba w wykonaniu zespołu tanecznego. Wszyscy występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po apelu zajęcia w klasach prowadzili uczniowie, którzy wczuli się w rolę nauczycieli, a ci, którzy wczuli się w rolę woźnych natychmiast ochoczo wzięli się do pracy.

Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny!