BAL GIMNAZJALNY 2014

I znowu nocy było mało...

W sobotni wieczór (8 lutego) odbył się Bal Gimnazjalny. To już trzeci taki bal w historii naszego Gimnazjum. Tym razem bawili się uczniowie dwóch oddziałów klasy trzeciej oraz chętni uczniowie z klasy drugiej. To był ich pierwszy poważny bal.

       Uroczystość rozpoczęła p. dyrektor Beata Plewka, która gorąco powitała przybyłych gości: Wójta Gminy Serniki - p. Satnisława Marzędę, przewodniczącą Rady Gminy – p. Monikę Baran, przewodniczącą Rady Rodziców –     p. Iwonę Bartkowicz, nauczycieli, rodziców i przede wszystkim trzecioklasistów. Pani dyrektor podziękowała rodzicom i wychowawcom za pomoc w zorganizowaniu balu. Życzyła także wszystkim niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy. Po krótkim wystąpieniu padło hasło: „Poloneza czas zacząć…!”.

Do pięknego układu poloneza poprowadzili młodzież: Karol Grzegorczyk z klasy III B oraz Paulina Sidor            z klasy III A, a jego wykonanie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Drugoklasiści również wykazali się inicjatywą i mile wszystkich zaskoczyli, zwłaszcza starszych kolegów. Przygotowali piosenkę charakteryzującą uczniów klasy trzeciej, której słowa wywołały uśmiech na niejednej twarzy.

Podczas balu nie zabrakło szaleństw na parkiecie oraz pysznego jedzenia. Wszyscy uczestnicy imprezy wybrali także króla i królową balu. Zostali nimi: Mateusz Bućko oraz Paulina Sidor.

Bal, ku niezadowoleniu młodzieży, zakończył się o 23.15. Podekscytowani uczniowie pragnęliby bawić się do białego rana… Miłe wspomnienia oraz fotografie z pewnością nie pozwolą im o tej uroczystości zapomnieć, przedłużając tym samym tę noc.

Ech… Szkoda, że taki bal jest tylko raz :)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.